Witamy na naszej stronie w nowej odsłonie

Zespół Omega Music to trzech zgranych muzyków od dawna istniejący na scenie muzycznej województwa zachodniopomorskiego.

NORBERT –  właściciel firmy OMEGAMUSIC, producent muzyczny, aranżer. Mieszkaniec Grzędzic.  Występował z Ryszardem Rynkowski, współpracował z  Januszem Józefowiczem, nagrał wiele reklam dla Radia Szczecin oraz wiele utworów z pogranicza Pop- Rocka. Niedawno brał udział w medialnym projekcie rockowym,  zaśpiewał w Breaking The Rules  utwór Never Again, który cieszy się wysoką oglądalnością w sieci.

W swojej prawie 30 letniej letniej karierze ma za sobą setki koncertów w lokalach stargardzkich oraz okolicznych. Był współzałożycielem kilku zespołów muzycznych (Modern Music, Sonor, Paradise)  grywał z wieloma muzykami w mieście. Posiada silny wokal oraz spore obycie muzyczne. Jego weselna konferansjerka prowadzona jest z taktownym humorem i pomysłem.

JUSTYNA – to prowadząca wokalistka zespołu. Bardziej znana jako DŻASTAA, JUSTAA, jej utwory można znaleźć w sieci,  które dodały jej popularności. Listy, Morza Szum to przeboje z jej autorskiego projektu. Pomimo młodego wieku wykonywane przez nią  covery cenione są za brzmienie pełne emocji oraz oryginalną skalę głosową. Justyna pierwsze szlify w wokalistyce stawiała  w wieku kilkunastu lat. Występowała dwukrotnie w Mam Talent oraz Voice of Poland. Ostatni jej projekt to djOzzy i hit Stay for me oraz Dancer.

AGATA – szczecinianka, skrzypaczka i  zaplecze wokalne zespołu,  od 9 roku życia gra na skrzypcach. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, dyrygentka,  założycielka kwartetu IDEA. Posiada wieloletnie doświadczenie w oprawie muzycznej uroczystości cywilnych i kościelnych. Muzyka jest jej pasją, o czym mogą się przekonać słuchacze.

Przygotowując repertuar oraz jego aranżacje, mamy na uwadze zabawę w dobrze dobranym repertuarze i jego świetnym wykonaniu. Chcemy, aby to co prezentujemy, dawało uczucie młodości a zarazem standardu muzyki rozrywkowej.

Comments are closed.